Президент Володимир Зеленський закликав юдейську спільноту не допустити масових святкувань Рош га-Шана в Умані цього року. Про це глава держави заявив під час зустрічі з представниками юдейських релігійних організацій України.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента України.

Зеленський зауважив, що розуміє, наскільки важливе для десятків тисяч хасидів святкування Рош га-Шана" - єврейського Нового року - в Умані. Але через коронавірус традиційне святкування доведеться переглянути.

Паломництво в Умані
Паломництво в Умані

"Всі великі скупчення людей дають приріст інфікування в рази… Масове святкування Рош га-Шана призведе до колосального колапсу. Це буде колапс в Україні, потім це буде колапс в інших країнах", - заявив Зеленський. Володимир Зеленський

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Постаріла Даша Астаф'єва показала самотність і страх в очах: "Неприємно ..."

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

За його словами, прем'єр Ізраїлю попросив Україну "закрити Умань" цього року, хоча зазвичай на це свято приїжджає близько 8 тис. вірян з усього світу.

Тож Зеленський попросив представників юдейських релігійних організацій України звернутися до єврейської громади із закликом уникати масового скупчення людей

"Рабини, які взяли участь у зустрічі, зазначили, що розуміють ситуацію, яка склалася через поширення коронавірусу, та намагатимуться донести інформацію до вірян", - повідомляє пресслужба президента.

Паломництво хасидів в Умані
Паломництво хасидів в Умані

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"