Генеральна прокуратура Білорусі підтвердила Офісу генерального прокурора отримання запиту України про тимчасовий арешт затриманих російських бойовиків так званої ПВК "Вагнер".

"Генпрокуратура Республіки Білорусь підтвердила ОГП отримання запиту України про тимчасовий арешт затриманих 29 липня білоруськими правоохоронними органами 28 осіб, серед яких 9 українців", - заявили в ОГП в коментарі "Українській правді".

Як наголошується, бойовики підозрюються в участі в терористичній організації. Зокрема, мова йде про участь у збройному конфлікті проти України на Донбасі в складі ПВК "Вагнер".

Затримання бійців приватної військової компанії "Вагнер"
Затримання бійців приватної військової компанії "Вагнер"

Популярні статті зараз

Микита Добринін ощасливив Дашу Квіткову на очах у публіки

Тіна Кароль відкинула ліфчик, прикривши голі груди однією рукою: "Настільки відверто"

Напівгола Катя Осадча нарвалася на різку критику: "Дивитися нема на що"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

Також Офіс генпрокурора готує екстрадиційні документи для цих людей.

29 липня в Білорусі затримали 33 найманці ПВК "Вагнер". У Слідчому комітеті повідомили, що вони готували масові заворушення напередодні виборів в країні, які відбудуться 9 серпня.

Деякі із затриманих бойовиків воювали в Донбасі на стороні російсько-окупаційних військ. Білорусь просить Україну перевірити причетність "вагнеровців" до злочинів на сході країни і вже передала список затриманих бойовиків. Зі свого боку Україна буде просити Білорусь про екстрадицію найманців.