У разі перемоги на виборах президента США у листопаді, демократ Джо Байден обіцяє працювати над тим, аби надати Україні смертоносне озброєння.

Про це він повідомив у вітальному зверненні з нагоди 29 річниці незалежності України, опублікованому на сторінці його виборчої кампанії.

"Адміністрація Байдена-Гарріс переконається, що Україна отримає необхідну економічну та військову підтримку, в тому числі смертоносне озброєння.", - заявив Байден. Джо Байден

Джо Байден
Джо Байден

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден також пообіцяв пояснити Кремлю, що вони мусять закінчити свою агресію та окупацію України.

Популярні статті зараз

Тіна Кароль з глибоким декольте стала справжнім натхненням: "Яка ніжність"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

"Як президент, я проясню Кремлю, що вони мусять закінчити свою агресію та окупацію України. Адміністрація Байдена-Гарріс переконається, що Україна отримає необхідну економічну та військову підтримку, в тому числі смертоносне озброєння - водночас закликаючи Україну проводити важливі реформи, які є життєво необхідними для її успіху", - сказав Байден у зверненні. Джо Байден

Адміністрацію президента Барака Обами, в якій Джо Байден вісім років був віцепрезидентом країни, республіканці критикують саме за відмову надати Україні смертоносну зброю. Оборонне озброєння, зокрема протитанкові установки Джавелін, Україна отримала вже від адміністрації діючого президента Дональда Трампа.

Джо Байден
Джо Байден

Раніше ми повідомляли, що Байден став офіційним кандидатом у президенти США: "Це дуже багато означає"

Нагадаємо також, Україну відвідає "посланець" Трампа: названо мету візиту заступника держсекретаря США