Про це Андрій Пальчевський заявив в інтерв'ю телеканалу 112.

«У мене є пропозиція на загальнодержавному рівні заборонити мерам міст і міським радам в останні шість місяців каденції проводити інфраструктурні зміни. Бюджети виділяються щороку. Міста повинні розвиватися поступально щороку.... На початку каденції будь-якого мера або керівника країни ми повинні отримати від них чітке бачення того, що буде зроблено з країною або містом за 5 років, скільки мостів повинно бути побудовано, скільки станцій метро. Хто знає, скільки станцій метро побудовано при сьогоднішньому мері столиці? Нуль», - сказав Пальчевський.

Популярні статті зараз

Газ і тепло: скільки українці платитимуть у новому опалювальному сезоні, цифри

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

На 200 грн більше у кожного: в Україні підвищують прожитковий мінімум, що буде з пенсіями та пільгами

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Громадський діяч вважає, що в Києві необхідно побудувати 12 нових станцій метро і ліквідувати розкрадання бюджетних коштів.

«На сьогоднішній момент, команда професіоналів, з якою я працюю, ми визначили дванадцять станцій метро, які повинні бути побудовані в Києві. Потрібно розуміти, що Київ – місто велике і його бюджет складає майже два мільярди доларів, з яких таємничим чином зникає близько 25-30%. Ці гроші осідають в кишенях чиновників різного рангу», - заявив Андрій Пальчевський, додавши, що повернуті корупційні кошти можна було б використати на будівництво інфраструктурних об’єктів.

Нагадаємо, 1 липня була зареєстрована політична сила «Перемога Пальчевського», лідером якої є Андрій Пальчевський. Раніше він заявляв, що вирішив пожити в 10 районах столиці, щоб детальніше ознайомитися з проблемами українців. Популярний політик, в рамках своєї ініціативи, вже пожив в Деснянському та Дарницькому районах.