У Дніпрі відбулися сутички між активістами та поліцією спільно з охороною президента Володимира Зеленського, а активістці «Руху опору капітуляції» навіть зламали ребро. Про це повідомила низка ЗМІ. Однак, в Управлінні державної охорони назвали це маніпуляцією.

У середу, 26 серпня, деякі засоби масової інформації, зокрема «Прямий», «5 канал», «Еспресо», «Главком» повідомили про інцидент. Посилалися вони на місцеві ЗМІ та представників «Руху опору капітуляції» й на поширені в мережі відео.

Охорона Зеленського за участі поліції побила активістів Дніпро РОК

Зеленський діє методами Лукашенка і Януковича Сьогодні в Дніпрі охорона Зеленського за участі поліції побила активістів Дніпро РОК, які проводили мирну акцію, метою якої було спитати у президента про ганебне судилище над Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко і Яною Дугарь. Про зрадника Єрмака, про капітуляцію. В результаті нападу активістці Аліні Новіковій зламали ребро, що засвідчила судмедекспертиза. Ми далі скочуємося до рівня Білорусі або радше – до України часів Януковича. Зеленському залишається лише звернутися за допомогою до Путіна для «умиротворення» громадянського суспільства України, щоб отримати повний збіг з лютим 2014 року… Погано закінчите, пане Президент, ой погано!

Geplaatst door Рух Опору Капітуляції op Woensdag 26 augustus 2020

Популярні статті зараз

Катерина Осадча зганьбилася на всю країну: "Соромно вже дивитися"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Головна "Холостячка" Ксенія Мішина засумувала перед фіналом

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Повідомляється, що під час візиту Зеленського до Дніпра поблизу 33 гімназії, до якої поза розкладом приїхав глава держави, відбулися сутички між нібито патріотичними силами та правоохоронцями. Останні, як сказано, «фізично перешкоджали активістам рух до делегації президента».

«Рух Опору Капітуляції» пише, що двох їхніх представниць при спробі поставити питання президенту «побила» його охорона. В однієї з них, як свідчить виписка з лікарні, зламане ребро. 

В УДО свою причетність до перешкоджань спростовують, зазначаючи, що це «відверта брехня та містить ознаки спланованої інформаційної провокації», а поширена окремими ЗМІ інформація «розповсюджується виключно в інтересах окремих політичних груп».

У Аліни Новікової (Рыбка Днепр), яку сьогодні у Дніпрі била охорона Зеленського, - зламане ребро. Це офіційні дані...

Geplaatst door Андрій Денисенко op Woensdag 26 augustus 2020

https://www.facebook.com/andriy.denysenko.75/posts/3178293008921398