Міхеїла Саакашвілі одразу після повернення до Грузії затримають і відправлять до в’язниці. Таку заяву зробила міністр юстиції Грузії Теа Цулукіані у відповідь на відеозвернення Саакашвілі, у якому колишній президент Грузії заявив про бажання повернутися на батьківщину.

Наразі Саакашвілі в Грузії оголошено в розшук, а винесені проти нього вироки вже набрали чинності. Тому політику на батьківщині загрожує в’язниця, повідомляє «Грузія Online».

"Ми, звичайно, вітаємо, якщо він знайде сили і прибуде до Грузії. Його, без сумніву, на кордоні чекає процедура затримання та, звичайно ж, грузинська в’язниця. Він знаходиться у розшуку, і вироки, винесені проти нього декількома інстанціями, набрали чинності", — заявила Цулукіані.

Міхеіл Саакашвілі, фото: facebook.com/SaakashviliMikheil
Міхеіл Саакашвілі, фото: facebook.com/SaakashviliMikheil

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Грузинський міністр юстиції додала, що з вироками Саакашвілі зможе ознайомитися, коли буде перебувати у грузинській в’язниці. У Грузії його звинувачують у перевищенні службових повноважень, зокрема у рейдерському захопленні телекомпанії "Імеді". Крім того, колишнього президента Грузії звинувачують у побитті депутата Валерія Гелашвілі.

Також Саакашвілі звинувачують у зловживанні службовими повноваженнями у зв’язку з резонансною справою про вбивство Сандро Гиргвліані у 2006 році і у розтраті близько 9 млн ларі бюджетних коштів на особисті потреби, у тому числі й на косметичні процедури.

Сьогодні, 27 серпня, Саакашвілі опублікував у Facebook відеозвернення, у якому заявив, що має намір повернутися до Грузії. 

Скріншот: facebook.com/SaakashviliMikheil
Скріншот: facebook.com/SaakashviliMikheil

Раніше ми повідомляли, що у Європі посилюють карантин: які обмеження введуть

Нагадаємо також, в Україні 10 областей не готові до ослаблення карантину: повний перелік