Президент України Володимир Зеленський сказав, що за понад рік на посту Верховного головнокомандувача вже 31 день немає бойових поранень на фронті і вдалось повернути близько 150 людей.

Про це глава держави сказав на брифінгу під час робочої поїздки на Кіровоградщину. Відповідаючи на запитання про свої здобутки впродовж понад року як Верховного головнокомандувача та у відновленні миру на Сході України Зеленськи заявив:

Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua
Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua

"Сьогодні 31 день немає бойових поранень. Немає летальних випадків на фронті. Мені здається, що це непогане досягнення. Ще ми повернули понад 100, близько 150 людей. Завдяки діалогу, завдяки зустрічам, завдяки тиску. Завдяки багатогодинним розмовам, перемовинам з багатьма лідерами різних країн. І я думаю, що трішечки завдяки мені. Я думаю, це мій обов’язок, і, як ви правильно сказали, передвиборчі обіцянки, так. Я думаю, що все можливе, що ми можемо робити і відновлювати", - сказав Володимир Зеленський.  Володимир Зеленський

Зеленський також зазначив, що за цей час відновили "Нормандський формат", але він не буде повторювати про це, бо люди знають й так.

Популярні статті зараз

Ціни злетять в три рази: українців попередили про масовий дефіцит картоплі

Зимовий час 2021: названа дата, коли українці спатимуть на годину довше

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

"Коли ми повертаємо людей, я думаю, краще запитайте у їх батьків, що ми зробили для їх сімей. Коли зараз немає бойових смертей на фронті - теж, краще запитайте батьків тих людей, які героїчно відстоюють наш суверенітет. Але найголовніше - відстоюють і вони живі. Живі герої - це і є мій обов’язок, як Президента України", - додав Зеленський. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Раніше ми повідомляли, що у Європі посилюють карантин: які обмеження введуть

Нагадаємо також, в Україні 10 областей не готові до ослаблення карантину: повний перелік