Народний депутат Микола Тищенко вважає, що на Донбасі нині воюють за незалежність та висловив сподівання, що настануть часи, коли українці і росіяни зможуть знову жити в "доброму сусідстві".

Народний депутат Верховної Ради Микола Тищенко від фракції "Слуга народу" назвав війну на Донбасі братовбивчою і додав, що повертати регіон силою не можна. Про це нардеп-ресторатор заявив в інтерв'ю для YouTube-каналу "Ходять чутки".

Тищенко вважає, що політики "без бою віддали Донбас", за що мають понести покарання. Однак  захоплені території, на думку Тищенка, не можна повертати силовим способом. "У Донецьку живуть українці. Ми не можемо займатися братовбивчою війною", – сказав Тищенко.

Також політик висловив думку, що нині на Донбасі не громадянська війна, а війна за незалежність. Щодо виборів в ОРДЛО, то їх потрібно провести. Тищенко мріє про часи, коли українці і росіяни зможуть знову жити в "доброму сусідстві".

Популярні статті зараз

Не чекайте паперову платіжку: "Нафтогаз" роз'яснив споживачам, як платити за газ правильно

Не можна підмітати підлогу: велике свято 14 вересня, всі заборони

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

Він сподівається, що росіяни  "прокинуться і згадають, що ми колись були братніми народами". "Російський народ – наші друзі. Але керівники, які тягнуть в безодню, в розрив, – до них дуже багато питань і претензій", – сказав Тищенко.

Раніше ми повідомляли, що Україна закриє кордон для іноземців на день раніше: кого пропускатимуть

Нагадаємо також, Івано-Франківськ та Чернівці потрапили у "червону" зону: нове епідемічне зонування з 31 серпня