На посаду очільника уряду Грузії члени опозиційної партії "Єдиний національний рух" мають намір висунути кандидатуру експрезидента країни, а зараз голови Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі, який є засновником політсили. Там вважають, що заява Саакашвілі про повернення до Грузії нібито є підтвердженням прем'єрських планів.

Про це повідомив голова партії Роман Гоцирідзе, інформує Інтерфакс-Азербайджан. 

З його слів, грузинська політсила офіційно затвердить цю ініціативу лише, коли Саакашвілі остаточне вирішить щодо передвиборчої кампанії в Грузії. Втім, каже Гоцирідзе, "учорашню його заяву можна вважати підтвердженням" планів балотуватися в прем’єри.

Міхеіл Саакашвілі, фото: facebook.com/SaakashviliMikheil
Міхеіл Саакашвілі, фото: facebook.com/SaakashviliMikheil

"Було б логічно під час передвиборчої кампанії висунути кандидатуру Міхеіла Саакашвілі на посаду прем'єр-міністра майбутнього уряду", - сказав він.

Популярні статті зараз

Микита Добринін ощасливив Дашу Квіткову на очах у публіки

Катерина Кухар розповіла, хто її заряджає: "Вони, як батарейки ..."

Напівгола Катя Осадча нарвалася на різку критику: "Дивитися нема на що"

Лукашенко призвав прибрати дітей із вулиці: "Швендяють вулицями..."

Все новости

27 серпня Міхеіл Саакашвілі заявив, що повертається до Грузії. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, однак для української аудиторії допис прихований. Згодом він заявив про своє рішення брати участь у виборчій кампанії у Грузії. Водночас запевнив, що залишатиметься і на своїй посаді в українській Нацраді реформ.

Своєю чергою, міністерка юстиції Грузії Тея Цулукіані заявила, що у разі повернення до Грузії Міхеіла Саакашвілі, на нього чекає затримання та в'язниця.

Саакашвілі покинув Грузію у 2013 році, де проти нього відкрили низку кримінальних справ. Колишнього президента, зокрема, звинувачували у перевищенні повноважень під час розгону акції опозиціонерів 2007 року, розгромі телекомпанії "Імеді" та вилученні власності у засновника цієї телекомпанії Бадрі Патаркацишвілі. 

Міхеіл Саакашвілі, фото: facebook.com/SaakashviliMikheil
Міхеіл Саакашвілі, фото: facebook.com/SaakashviliMikheil

Раніше ми повідомляли, що Міхеїл Саакашвілі повертається у Грузію: заява політика

Нагадаємо також, грузинський міністр заявила, що Саакашвілі чекають у Грузії з наручниками