Представництво президента України в Автономній Республіці Крим засуджує ранкові обшуки російських силовиків у будинках кримських татар.

Як передає Новинар, про це йдеться в повідомленні представництва президента України.

«Представництво президента України в АР Крим засуджує дії окупаційної адміністрації по переслідуванню громадян України з громадською позицією, документує кожен випадок і долучає інформацію про політично вмотивовані переслідування до переліку злочинів Російської Федерації, що вчиняються на території тимчасово окупованого Кримського півострова», – зазначається в повідомленні.

Також, заступниця постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева назвала обшуки у кримськотатарських сімей «черговим злочином окупаційної влади».

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Світлана Тарабарова в різних позах розповіла, від чого отримує задоволення

Наталія Могилевська в цікавому положенні розляглася на підлозі: "Будеш...?"

Настя Каменських втекла від Потапа до лісу і стала амазонкою

Все новости

«Малолітні діти в цивілізованому світі не можуть прокидатися вранці від стуку в двері ФСБ РФ і купи озброєних людей тільки через те, що їх батьки є громадянськими журналістами та активістами. Росія намагається зробити з кожної незручної для режиму людини - екстреміста. А солідарність це те, що їх дратує найбільше. Обшуки є продовженням системних злочинів по переслідуванню представників нелояльного кримськотатарського народу», – наголосила Таміла Ташева.

Зазначимо, що прокуратура і поліція АР Крим розпочали кримінальне провадження за фактом незаконних обшуків у будинках кримськотатарських активістів.

Як раніше повідомляло об’єднання «Кримська солідарність», обшуки і затримання відбулися за чотирма адресами на окупованому півострові, затриманих – кореспондента «Кримської солідарності» і видання «Грани.ру» Айдера Кадирова, активіста і муедзіна в мечеті Рідвана Умерова, активістів Айдера Аблякімова та Енвера Топчи – відвезли до управління ФСБ в Сімферополі.

Російські силовики публічно не коментують ситуацію.

Нагадаємо, що у Криму перейшли в режим економії води.

Також нагадаємо, що Зеленський створить переговорний майданчик щодо повернення Криму.