Комітет виборців України проаналізував участь народних депутатів в голосуваннях Верховної Ради у перший рік роботи парламенту. З'ясувалося, що частина народних депутатів систематично ігнорували голосування, а вісім народних обранців пропустили 90% голосувань Ради у перший рік роботи.

Антилідером серед депутатів за кількістю пропущених голосувань став Вадим Столар (член фракції "Опозиційна платформа - За життя"), який взяв участь лише в 4% голосувань. Серед антилідерів також Степан Івахів із депутатської групи "Партія "За майбутнє", який взяв участь в 7% голосувань. На третьому місці Вадим Рабінович (співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя") із показником 8% голосувань.

Верховна Рада України
Верховна Рада України

Як повідомив голова КВУ Олексій Кошель, інформація щодо причин неучасті народних депутатів в голосуваннях невідома. Кошель нагадав, що минулого року Верховна Рада ввела відповідальність за неучасть депутатів у голосуваннях.

Так, якщо народний депутат протягом місяця без поважних причин не брав особистої участі у більш як 30% голосувань, йому не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень. Всього у перший рік роботи Верховної Ради IX скликання відбулося 4984 голосування.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Молода дружина Віктора Павліка розповіла про вагітність: "Який термін і кого чекаємо"

"Права рука" Зеленського Юлія Мендель пояснила скандальне фото зі стрічкою Russia Today: "Найстрашнішим має бути..."

Українці живуть краще, ніж 4 млрд жителів Землі, але є одними з найнещасніших: результати дослідження

Все новости

Раніше ми повідомляли, що Україна закрила кордон для іноземців на день раніше: кого пропускатимуть

Нагадаємо також, Івано-Франківськ та Чернівці потрапили у "червону" зону: нове епідемічне зонування з 31 серпня