Президент Володимир Зеленський назвав "мікробами" скандальних депутатів від партії "Слуга народу". Про це він заявив на з'їзді партії у Києві в понеділок, 31 серпня.

"Всім хто говорить, що монобільшість - все, що її не існує, я раджу уважно дивитися на табло, де неминуче з'являється 226, 235, 240 голосів саме від партії "Слуга народу", - сказав Зеленський на з'їзді партії "Слуга народу".

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Він нагадав, що в перші дні роботи новообраної Ради сказав, що цей парламент увійде в історію або як парламент, який зробить все, що не зробили політики за попередні 20 років, або як парламент, який проіснував найменший час.

"Чи можна сказати, що Ви вже пройшли перший шлях? Поки ще немає, але ключове, мені здається, слово "поки". Чи можна сказати, що ви рухаєтеся до другого сценарію? Поки ще теж ні, слава Богу, але ключове" поки"", - сказав Зеленський.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Стурбована Сєдокова закинула ногу на чоловіка і зізналася: "Мені більше не хочеться, як жити"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст: у ЦВК назвали дату

Все новости

Він зазначив, що в ході роботи партії і фракції "Слуга народу" бувають помилки, але вони швидко виправляються.

"Деякі люди, на жаль, забули, як вони сюди потрапили і для чого. Це теж є. Вони мікроби, вони бактерії у вашому здоровому організмі, але на щастя їх дуже мало і вони слабкі. Я впевнений, що ми не помітимо їх на шляху до успіху і історія не згадає їх імена", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що Рада за минулий рік роботи зробила багато, але ще більше роботи попереду. Зеленський назвав найближчі завдання для Ради, зокрема, податкову реформу і амністію капіталів, судову і правоохоронну реформи, а також прийняття в другому читанні законопроєкту про референдум.

Раніше ми повідомляли, що Україна закрила кордон для іноземців на день раніше: кого пропускатимуть

Нагадаємо також, Івано-Франківськ та Чернівці потрапили у "червону" зону: нове епідемічне зонування з 31 серпня