Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає, що восени після місцевих виборів в Україні відбудеться суттєва перестановка політичних сил. Про це Андрій Пальчевський сказав в ефірі телеканалу News One.

«Країну чекають великі зміни. Будуть зміни політичного розкладу. Українці охолонуть в прямому і переносному сенсі. Думаю, що в жовтні буде дуже велика перестановка політичних сил. Далі буде опір існуючої влади», - сказав Андрій Пальчевський.

Громадський діяч передбачає, що опір чинній владі призведе до перестановок в місцевих органах влади.

«Мені здається, що у нас буде тиск знизу. Будуть перестановки в місцевих органах влади сто відсотків», - сказав Пальчевський.

Він також спрогнозував ситуацію, при якій влада може скасувати місцеві вибори. «Коли будуть вибори 25 жовтня, буде не те, що холодний душ, а буде холодна ванна для сьогоднішньої влади. Але я думаю, що у них є план «Б» і вони оголосять, що ходити на вибори не треба. Може так статися, що Міністр охорони здоров'я скаже, що це не можна робити через велике скупчення людей. Такі тенденції існують в Сполучених Штатах і в Польщі. Чи наважиться наша влада на скасування виборів? Це буде фатальне рішення», - заявив Андрій Пальчевський.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Тіна Кароль з глибоким декольте стала справжнім натхненням: "Яка ніжність"

Розпатлана Настя Івлєєва не відійшла від похмілля після новорічної ночі: "Елджей номер два"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Все новости