Радник з антикризових комунікацій голови Офісу президента Михайло Подоляк розповів, що інколи міністр внутрішніх справ Арсен Аваков занадто очевидно намагався перетягнути на себе функції президента. Саме через це главі держави Володимиру Зеленському довелось "поставити його на місце". 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не становить загрозу президенту України Володимиру Зеленському, адже очільник країни "чітко пояснив", хто в країні головний. Про це в інтерв'ю Радіо Свобода розповів радник з антикризових комунікацій голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

"Інколи Аваков занадто очевидно намагався перетягнути на себе функції президента. Не знаю, навіщо. Зараз, по-моєму, Володимир Олександрович делікатно, але чітко пояснив, що президент в цій країні він, і лише він, і ключові напрямки визначає лише він, а в Арсена Борисовича – безпека, – розповів Подоляк. Михайло Подоляк

Популярні статті зараз

В Україні зафіксують ціну на газ для населення: Шмигаль повідомив вартість

Дружина Дзідзьо показала, як плюскається у морі зі смуглявими красенями: поки чоловік пече пампухи

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст: у ЦВК назвали дату

Все новости

За словами Подоляка, Аваков не рідко намагався перетягнути на себе функції президента, але Зеленський делікатно, але чітко пояснив, що президент в цій країні він, і лише він визначає ключові напрямки, а в Арсена Борисовича – безпека.

У Подоляка уточнили, коли саме відбулася ця розмова між Зеленським та Аваковим, він пояснив, що це – не питання однієї розмови, а питання поведінкових внутрішніх реакцій. На думку Подоляка, ця диспозиція виникла протягом останніх трьох-чотирьох місяців. 

Також Подоляк додав, що має до Авакова "найтепліші почуття" і вважає, що "він – молодець", адже втриматися на цій посаді 6 років – це крута історія.