Агітаційна кампанія на цих місцевих виборах може зірватися, оскільки законодавці допустили помилку у Виборчому кодексі.

Як передає Новинар, про це заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

Вони переплутали прожитковий мінімум з неоподаткованим мінімумом, відтак політикам заборонили витрачати на агітацію більше ніж одну гривню.

У частині 6 статті 57 прописано, що вартість агітаційних матеріалів не має перевищувати 6% неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що становить 17 гривень (6% від нього — це 1 грн 2 коп).

Популярні статті зараз

Схудлий Юрій Ткач похвалився прихованими вміннями: "Просто божила"

Тіна Кароль в шкіряному вбранні показала спокусливі вигини: "Мені це подобається"

Гола Анна Семенович мало не впустила свої "кавуни": "Волочкова номер два"

Напівгола Даша Астаф'єва вмостилася на підлозі, показавши обвислі груди: "Довелося..."

Все новости

Кошель пояснює, що законодавець просто переплутав неоподатковуваний мінімум і прожитковий мінімум, який становить 2 189 грн.

У КВУ наголошують, що через такі правила політики не зможуть проводити агітацію або обходитимуть цей пункт, тобто агітуватимуть коштом різноманітних благодійних фондів, які юридично не матимуть жодного відношення до кандидата.

Зазначимо, що попри очікування місцевих виборів, опитування показують, що 56% українців вважають, що після них ситуація у регіонах не зміниться. Ще близько третини респондентів, або 27%, сподіваються на поліпшення. Тільки 8% учасників опитування очікують погіршення і 9% не змогли відповісти.

Нагадаємо, що лідер політичної сили "Перемога Пальчевського" спрогнозував, що місцеві вибори можуть перенести під приводом епідемії коронавирусу.

Раніше ми повідомляли, що Кабінет Міністрів України затвердить порядок проведення місцевих виборів під час пандемії коронавірусу.