З 1 вересня в ЄС почав діяти закон який ввів нові правила з контролю екологічності автомобілів. У зв'язку з цим, автомобілі з високим рівнем викидів СО2 можуть з Євросоюзу відправляти в країни Східної Європи, зокрема в Україну, де норми набагато "демократичніші".

Про нові правила повідомляється на сайті Європейської Комісії

Набуло чинності нове законодавство щодо контролю безпеки та екологічності нових автомобілів, ухвалене в травні 2018 року.

Зокрема, Європейська комісія отримала право відкликати сертифікати відповідності у автомобілів, які порушують екологічні норми. Крім того, в цьому випадку кожна машина буде оштрафована на 30 тисяч євро. Але і це ще не все нові повноваження Європейської комісії.

Автомобілі з Європи
Автомобілі з Європи

Популярні статті зараз

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Світлана Тарабарова в різних позах розповіла, від чого отримує задоволення

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Вона тепер має право самостійно оголосити сервісну кампанію для автомобілів з надмірним викидом шкідливих речовин. І автовиробники будуть зобов'язані підкоритися, якщо не захочуть отримати додаткові штрафи. Якщо досі в Євросоюзі тестування викидів автомобілями СО2 входило в компетенцію кожної окремої країни, то тепер це буде робитися централізовано в двох лабораторіях під егідою Європейської комісії.

Нові правила Єврокомісія запропонувала ще у 2016 році, коли розгорівся скандал з "дизельгейтом". Йдеться про встановлення на автомобілях Volkswagen з дизельними двигунами програмного забезпечення, що спотворювало реальні показники вихлопів.

Таким чином, нові автомобілі з високим рівнем викидів СО2 можуть з Євросоюзу відправляти в країни Східної Європи, зокрема до України. Зазначимо, що українським нормам ці автомобілі відповідали цілком, і їх без проблем раніше офіційно імпортували до нас, де з задоволенням купували. Вся річ у тому, що ціни були мінімум на третину нижче ринкових.

Раніше ми повідомляли, що коронавірус визначатимуть за 15 хвилин: фармацевти анонсували вихід нового тесту

Нагадаємо також, смертність від коронавірусу знизилася: медики пояснили причину