Українська телеведуча Алла Мазур, яка бореться з онкологією, з'явилася на обкладинці знаменитого французького журналу Marie Claire. Алла Мазур вразила всіх своєю новою зачіскою і стильним виглядом.

Журнал Marie Claire присвятив Аллі Мазур, яка сьогодні, 16 вересня, святкує 55 день народження, свій новий випуск. Телеведуча зізналася, що боротьба і перемога над онкологією розділила її життя на "до" і "після". Про це телеведуча написала у своєму Інстаграмі. 

Алла Мазур, фото: instagram.com/allamazurofficial
Алла Мазур, фото: instagram.com/allamazurofficial

"Привіт, мій новий рік! Я жива - і це найбільше досягнення минулого року. Постояла подумки на краю - і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову - і відчула, що цією свободою можна поділитися. І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією під час пандемії. Але шанс одужати - є. І чим раніше почати - тим вище цей шанс. Мене надихнула одна глядачка. Вона написала: ваша робота в ефірі говорить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу показати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Адже головне - очистити організм. А волосся - відросте. І життя запропонує вам новий образ: який може виявитися несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним. Не бійтеся змін. Повірте в себе і в свої сили. Наповнюйте себе любов'ю. Тільки так ми можемо ділитися нею з іншими. Довіртеся Небу - там дивним чином підказують нам шлях", - сказала Алла Мазур.

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Згоріла будівля найбільшого у світі виробника вакцини проти Covid-19: є загиблі

Гола Анна Семенович мало не впустила свої "кавуни": "Волочкова номер два"

Напівгола Тіна Кароль без ліфчика показала спокусливий вигин: "Пожежа"

Все новости

У журналі телеведучої присвятили відразу п'ять обкладинок, і скоро вийде фотоісторія та інтерв'ю.

View this post on Instagram

Привіт, мій новий рік!) Я жива - і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю - і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову - і відчула, що цією свободою можна поділитися) І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий. Мене надихала одна глядачка. Яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку. В цьому номері «Marie Claire» - моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя - після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими. Не бійтеся змін. Повірте у себе і свої сили. Довіртеся Небу: там справді дививожним чином підказують нам шлях. Як виконали бажання моє. Давно хотіла повчитися: щоб не тільки вчити інших) Записалася в групу. І от – отримала запрошення. Перше заняття – сьогодні. В мій день народження. Тема, як на замовлення: як визначити власний тип мислення і повернути його в кращий бік) Ну чом би саме так – не почати свій новий рік?)) Словом – з 10.00 до 16.00 відповідати на дзвінки та смс сьогодні не зможу: вчусь)) Ну а для вас поки - аж 5 обкладинок осіннього номера "Marie Claire") Вибирайте: кому яка ближча😊

A post shared by Alla Mazur (@allamazurofficial) on

Раніше ми повідомляли, що ексдружина Віктора Павліка заявила про дивну закономірність у загибелі їхнього сина

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."