Фонд соціального страхування виплатить понад 10 млн грн особам, які отримали лікарняні листи для ізоляції від коронавірусної інфекції. 

Про це повідомили в пресслужбі Фонду соціального страхування України.

"Станом на сьогодні ФССУ прийняв на оплату лікарняні листи, видані через ізоляцію від Covid-19 на суму понад 10 млн грн. Найбільше таких листків непрацездатності було видано в Житомирській області-виплати нараховані для понад тисячі осіб на суму близько 1,5 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Популярні статті зараз

Maruv без сорому і совісті зняла штани і залишилася в одних трусах

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Як живе Данилко у трирівневій київській квартирі: позолота і 12 кімнат

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Все новости

Згідно з інформацією відомства, фінансування допомоги у разі ізоляції від коронавірусної хвороби здійснюється ФССУ шляхом фінансової допомоги, виділеної з Фонду боротьби з Covid-19 відповідно до постанови Уряду.

Коронавірус в Україні, скріншот з відео
Коронавірус в Україні, скріншот з відео

"Кожна застрахована особа у разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу має право отримати листок непрацездатності для ізоляції від Covid - 19 з метою запобігти ризикам поширення пандемії. Втрачений за час самоізоляції під медичним контролем заробіток компенсує Фонд соціального страхування України", — пояснили в ФССУ.

Рішення про направлення на самоізоляцію під медконтролем з видачею листка непрацездатності приймає лікар за наявності підстав. Відкрити такий лікарняний на період карантину можливо в дистанційному режимі, за допомогою засобів телефонного зв'язку.

"Сума виплат від Фонду за час ізоляції складе 50% від середнього доходу, незалежно від тривалості страхового стажу, і 100% середнього доходу — для медичних працівників", — підсумували у відомстві.