У понеділок, 21 вересня, в Києві біля університету ім. Шевченко студенти протестують проти участі вузу в політичних заходах.

Як передає Новинар, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазаначається, що на акцію "Освіта без політики" зібралися студенти, які незадоволені проведенням напередодні на території університету партійної конференції Слуги народу.

Студенти прийшли з плакатами "Ні зеленому КНУ", "Освіта без політики", "Червоний – колір сорому", "студенти мовчати не будуть".

Популярні статті зараз

Анна Семенович без ліфчика обтягнула свої величезні "кулі": "В задоволення"

Настя Каменських звернулася до небес, Потап не очікував

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Зеленський підписав домовленостей з ЄС на 390 млн євро: Шмигаль розповів деталі

Все новости

Remote file

Учасники акції таким чином висловлюють невдоволення з приводу роботи адміністрації університету. Студенти зазначили, що, відповідно до закону, політики не мають права проводити свою діяльність в навчальних закладах.

Зазначимо, що студенти висунули низку вимог:

  • відсторонити ректора університету Леоніда Губерського від займаної посади на час проведення незалежного розслідування;
  • виключити будь-який вплив і агітацію з боку політичних партій в установах освіти;
  • надати документи, які дозволили провести партійну конференцію Слуги народу;
  • гарантувати, що не буде переслідувань студентів, які публічно висловлюють свою думку.

Remote file

Remote file

Нагадаємо, що 20 вересня київський осередок партії Слуга народу провів свій з’їзд на території головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, чим порушив закон.

Людей обурив той факт, що подія відбулася на території університету, де заборонена політична агітація.

Раніше ми повідомляли, що на шахтах Криворізького залізорудного комбінату 18-ту добу триває страйк, під землею залишаються понад півтори сотні гірників.

Також нагадаємо, що у Запоріжжі тисячі людей вийшли на протест "#маюправодихати" проти забруднення повітря. На мітингу прийнята резолюція з вимогами до центральних і місцевих органів влади ухвалити рішення про поетапне зниження викидів шкідливих речовин підприємствами у Запоріжжі.