Партійна конференція Слуги народу біля університету ім. Шевченко була проведена із дотриманням законодавства.

Як передає Новинар, про це заявили в партії Слуга народу.

У партії зазначили, що звинувачення у порушеннях – безпідставне.

"Захід відбувся на частині відкритої території вишу вихідного дня, коли не здійснюється освітній процес, за відсутності викладачів і студентів. При цьому не використовувались жодні аудиторії або будівлі закладу освіти, його працівники не залучались до організації, а сцену було демонтовано і прибрано в неділю" , – йдеться у повідомленні партії.

Популярні статті зараз

Катя Осадча "спалилася" перед фанатами і розкрила інтригу: "Вдруге вагітна"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Зеленський підписав домовленостей з ЄС на 390 млн євро: Шмигаль розповів деталі

Як виглядає Бейрут після катастрофічного вибуху: фото, відео

Все новости

Також там відзначили, що інші політичні партії неоднарозово проводили свої заходи на території вишів – на умовах оренди приміщень і без агітації студентів.

Слуга народу вважає, що внутрішній дворик КНУ має бути публічно доступним, тому виступатиме з ініціативою відкрити внутрішній двір університету для всіх оточуючих.

Нагадаємо, що партійна конференція Слуги народу відбулася 20 вересня. Однак студенти протестують проти участі вузу в політичних заходах.

Вони прийшли з плакатами Ні зеленому КНУ, Освіта без політики, Червоний – колір сорому, студенти мовчати не будуть.

Раніше ми повідомляли, що на шахтах Криворізького залізорудного комбінату 18-ту добу триває страйк, під землею залишаються понад півтори сотні гірників.

Також нагадаємо, що у Запоріжжі тисячі людей вийшли на протест "#маюправодихати" проти забруднення повітря. На мітингу прийнята резолюція з вимогами до центральних і місцевих органів влади ухвалити рішення про поетапне зниження викидів шкідливих речовин підприємствами у Запоріжжі.