Доктор Євген Комаровський розповів, коли чекати підвищення захворюваності коронавірусом в Україні. За словами заслуженого українського педіатра, спалах COVID-19 відбудеться в середині жовтня.

Свою думку він озвучив під час прямого ефіру, коли відповідав на запитання користувачів YouTube. Комаровський заявив, що інфекція почне прогресувати з початком опалювального сезону.

"Як тільки ми закриємося в приміщеннях, як тільки включать опалення, припинимо провітрювати і закриємо вікна. Я не сумніваюся, що різке зростання захворюваності коронавірусу відбудеться, швидше за все, з середини жовтня. Проте, це відбудеться не через ігнорування заходів, а тому що ми, традиційно, протягу боїмося більше, ніж коронавірусу.", - сказав Комаровський.

Доктор Євген Комаровський
Доктор Євген Комаровський

Доктор Комаровський зазначив, що не у всіх країн вийде знову встановити суворий карантин, але вони повинні забезпечити своїм громадянам належний захист здоров'я. Медик вважає, що зараз необхідно проводити курси для медсестер і санітарів, підвищувати кваліфікацію лікарів, будувати будівлі, налагоджувати виробництво кисневих апаратів, запастися необхідними ліками.

Популярні статті зараз

Щаслива Катя Кухар в темному куточку показала справжню пристрасть з чоловіком: "Закінчувати не хотілося"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Відпустки в Україні нараховуватимуть по-іншому: чому це торкнеться кожного

Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."

Все новости

Крім того, як зазначив Комаровський, слід підтримувати медпрацівників, які, ризикуючи життям, борються з коронавірусом в країні. Євген Комаровський також згадав, що повторне зараження - це "фокуси тестування". За його словами, якщо людина один раз перехворіла, то вдруге це навряд чи можливо, хвороба пройде в дуже легкій формі.

Раніше ми повідомляли, що Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."

Нагадаємо також, спрощення Канадою візового режиму для українців: Зеленський провів розмову з Трюдо