Командування Повітряних Сил ЗСУ спростувало інформацію, що начебто після авіакатастрофи курсанти-льотчики хочуть покинути ВНЗ.

Як передає Новинар, про це йдеться у сьогоднішньому повідомленні Командування Повітряних Сил ЗСУ на фейсбуці, 27 вересня.

"Жоден курсант льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил ЗС України імені Івана Кожедуба не виявив бажання відрахуватись з університету" , – наголосило командування.

В ЗСУ підкреслюють, що інформація про так зване масове написання рапортів на відрахування курсантами льотного факультету першого курсу не що інше, як спроба дестабілізувати ситуацію.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Настя Каменських показала те, що досі бачив тільки Потап: "Бабуся у халаті"

Відома бізнесвумен пожертвувала $1 млн постраждалим у Нагірному Карабасі

Все новости

Нагадаємо, що ввечері 25 вересня під Харковом розбився літак Ан-26 ВПС ЗСУ. На борту перебувало 27 осіб, з яких 20 курсантів Харківського університету Повітряних Сил та 7 членів екіпажу.

26 мужчин загинули, вижив тільки 20-річний курсант В’ячеслав Золочевський.

Раніше ми повідомляли, що Державне бюро розслідувань має чотири версії авіакатастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом. Слідчі вже вилучили необхідну документацію та допитали свідків.

Також нагадаємо, що у лікарні Харкова помер один з поранених, який отримав травми під час катастрофи літака Ан-26Ш під Харковом.

Повідомлялось також, що субота, 26 вересня, оголошена Днем жалоби за загиблими в авіакатастрофі військово-транспортного літака Ан-26 на Харківщині.