Українська співачка Аліна Гросу зробила нове зізнання про своє несподіване розлучення з російським бізнесменом. Чому вони розійшлися і до кого пішов її колишній чоловік співачка розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Пара не прожила разом й року після дорогого весілля в Італії, на якому гуляв весь український бомонд. Виявилося, що колишній коханий Гросу захотів пожити окремо якийсь час не просто так.

Аліна Гросу та Катерина Осадча
Аліна Гросу та Катерина Осадча

"Я прилетіла з концертів 22 грудня, це якраз було пів року від весілля. Ми сіли поговорити і він мені каже, що давай роз'їдемося на місяць. Не розлучимося, а просто роз'їдемося на місяць. Подивимося, як ми будемо жити, нове життя спробуємо. А я кажу, як? Потім він чесно признався, що він познайомився з жінкою сильно старшою за нього, але вона його відправила від себе десь через 2-3 тижні. Хотів, видно, з нею спробувати якісь стосунки. А в них не вийшло. А я кажу, почекай, ти ж свій вибір зробив!", - відверто зізналася співачка. Аліна Гросу

Також Аліна Гросу зізналася, що знає, до кого пішов її колишній чоловік. Проте, з жінкою, яка виявилася набагато старшою за нього, Олександр довго не прожив, у них теж не склалися стосунки.

Популярні статті зараз

Маша Єфросиніна згадала бурхливу молодість з Притулою і Педаном: "Вставили в вухо якусь штуку"

Путін готує відставку через хворобу Паркінсона - The Sun

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Зеленський підписав домовленостей з ЄС на 390 млн євро: Шмигаль розповів деталі

Все новости

Аліна Гросу
Аліна Гросу

"Я знаю, хто це. Дякую йому, що він сказав мені про це вчасно. От я за чесність ставлю йому маленький пам'ятник. Звичайно, винні завжди двоє людей і якщо він захотів чогось нового, значить, щось дійсно йому не подобалося в мені. Він мені вже й казав, що я тебе ніколи не любив. Я думав, що любив, але я тебе не любив. Потім дуже брудні розмови були, він сміється і каже "В мене кожна наступна багатша, ніж попередня". І якось для мене все прояснилося.", - розповіла Гросу. Аліна Гросу

Виявилося, батько артистки "ставив рік на ці стосунки", відповідно, мама з татом перед весіллям радили їй добре подумати. "Мене виховували так, що має бути один чоловік на все життя",- додала співачка, яка деякий час не розповідала батькам про проблеми у стосунках з чоловіком. Однак, батьки з розумінням поставилися до ситуації. 

Раніше ми повідомляли, що Алла Мазур, яка бореться з онкологією, кардинально змінила стиль та зачіску: "Я жива..."

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."