У Кривому Розі гірники двох із чотирьох шахт Криворізького гірничорудного комбінату – «Тернівської» та «Гвардійської» – припинили підземний протест і поновили роботу.

Як передає Новинар, дану інформацію підтвердив голова міської організації Незалежної профспілки гірників Юрій Самойлов.

Згідно з його словами, наразі акцію продовжують гірники двох шахт – «Жовтневої» та «Родіни». Під землею 62 працівники.

Як розповів Самойлов, гірники, які відновили роботу, підписали з адміністрацією підприємства меморандум, де, зокрема, йдеться про 10%-е підвищення заробітної плати з 1 жовтня та виплату зарплати за час, доки тривав протест.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Світлана Тарабарова в різних позах розповіла, від чого отримує задоволення

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст: у ЦВК назвали дату

Все новости

«Серед іншого, в документі мовиться про підвищення на 10% зарплати з 1 жовтня, але за умови, якщо всі чотири шахти запрацюють. Дві шахти не працюють. Тому незрозуміло, чи це відбудеться. Документ не підписаний, він в стадії підписання: частина працівників підписала, частина – ні. Адміністрація вже оприлюднила загальну суму збитків за простій – 260 млн грн», – зазначив Самойлов.

Зазначимо, що гірники ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» протестують з 3-го вересня, 26-ий день поспіль. Серед вимог – підвищення мінімальної зарплати на підприємстві до рівня 1 тисячі євро, діалог з адміністрацією за участі профспілок, відмова від переслідувань тих, хто брав участь в акції протесту.

Нагадаємо, що у центрі Лондона 26 вересня знову пройшла акція протесту проти антикоронавірусних обмежень. Акція зібрала на Трафальгарській площі кілька тисяч людей. Внаслідок цього, учасники протесту вступили в сутички з поліцією, яка вимагала від них розійтися.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі тисячі людей вийшли на протест "#маюправодихати" проти забруднення повітря. На мітингу прийнята резолюція з вимогами до центральних і місцевих органів влади ухвалити рішення про поетапне зниження викидів шкідливих речовин підприємствами у Запоріжжі.