З 11 серпня в Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській та Харківській областях можуть посилити карантин. Про це повідомив у Facebook директор Київської школи економіки, яка допомагає МОЗ з аналітикою щодо COVID-19 Тимофій Милованов.

"Уже з понеділка чотири нові області можуть перестати бути зеленими… Йдеться про Рівненську, Хмельницьку, Чернігівську та Харківську області, де вже 5 днів поспіль перевищується бодай один із встановлених урядом показників – коефіцієнт виявлення випадків інфікування або показник динаміки зростання", – написав Милованов. Тимофій Мілованов

Скріншот: Тимофей Милованов / Facebook
Скріншот: Тимофей Милованов / Facebook

Популярні статті зараз

Напівголу українську модель запідозрили в обмані: "Переборщила, булки злилися"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Зараз ці регіони перебувають в "зеленій зоні", але вони можуть залишити її через те, що в областях п’ять днів поспіль зростає кількість хворих на коронавірус.

За його словами, рішення по областях буде приймати Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка збереться 7 серпня.

Багато з вас знає, що Київська Школа Економіки (де я є президентом :)) ), допомагає МОЗу з аналітикою по коронавірусу....

Geplaatst door Тимофей Милованов op Woensdag 5 augustus 2020