Український уряд не давав дозволу на паломництво хасидів до Умані для святкування свята Рош ха-Шана. Зараз йдуть консультації з ізраїльською стороною.

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України у відповідь на запит Deutsche Welle. У відомстві спростовують поширену ізраїльськими ЗМІ інформацію про те, що Україна дозволила паломництво 5 тисячам хасидів. ЗМІ посилалися на заяву головного рабина України Якова Дов Блайха.

"Станом на 6 серпня Уряд України не приймав жодного рішення про надання дозволу на паломництво хасидів до Умані", - заявили в МЗС.

Популярні статті зараз

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Як зміняться зарплати українців після Нового року: результати опитування роботодавців

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Експерт дав валютний прогноз до кінця жовтня: "Українців чекає новий курс долара"

Все новости

Паломництво в Умані
Паломництво в Умані

У Міністерстві розповіли, що зараз між Україною та Ізраїлем тривають консультації щодо мінімізації кількості паломників у зв'язку з карантином і складною епідемічною ситуацією у світі.

Щорічно в Умань прибувають тисячі паломників-хасидів для святкування юдейського свята - Рош ха-Шана. Умань є найпопулярнішим місцем паломництва хасидів в Україні, адже там похований їх духовний лідер цадик Нахман. Цього року паломництво хасидів опинилося під питанням через пандемію коронавірусу.

Заборонити паломництво хасидів в Україну цього року просило Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю. У відомстві побоюються, що велике скупчення людей призведе до спалахів коронавірусу.