Українська співачка SLAVIA з 2013 року є дружиною відомого артиста Дзідзьо. Влітку вона випустила сольний кліп "Я тобі не мамка". Співак розповів, як відреагував на такий крок дружини Ярослави.

Дзідзьо в інтерв'ю "Світському життю" розповів, як відреагував на пісню і ролик дружини. Найперше він зазначив, що навіть не знав про те, що SLAVIA випустить кліп. За словами Дзідзьо, його поставили перед фактом. А побачив пісню та відео на неї вже у мережі. Співак зізнається, що почув камінь і у свій город. 

Але я кажу: "Слухайте, не чіпайте мене, бо я маю гострі зуби", – поділився Дзідзьо.

Співачка SLAVIA, фото: кадр з кліпу
Співачка SLAVIA, фото: кадр з кліпу

Катя Осадча також запитала артиста, чи бачить він у коханій перспективу української співачки. Він зізнався, що бачить, але не таку: "Коли ти починаєш щось вигадувати, чого немає насправді, то завтра воно набридає".

На те, що образ Дзідзьо так само був вигаданий, він відповів, що його сценічний образ цілком відображає співака і в реальному житті: "Я вдома, з друзями, поводжуся як мала дитина", – зазначив артист. Він додав, що дуже любить жартувати і думає, що це щиро.

Популярні статті зараз

Церковне свято 29 липня: іменинники, прикмети і традиції дня

Град і ураганний вітер: попередження ДСНС - де в Україні зіпсується погода

Розкрила халатик і підняла ноги повище: Лілія Ребрик поділилася пікантним фото

Вже в жовтні: українцям підвищать пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Все новости

У червні цього року вийшов кліп на пісню "Я тобі не мамка" співачки SLAVIA. Хіт набрав понад 365 тисяч переглядів. Потайки від свого зіркового чоловіка, Ярослава подала пісню на Євробачення 2020 року. За її словами Дзідзьо завжди був проти її кар'єри на сцені. Але вона зрозуміла, що має нікого не боятися і проходити все самостійно.

Раніше ми повідомляли, що Алла Мазур, яка бореться з онкологією, кардинально змінила стиль та зачіску: "Я жива..."

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."