У жовтні на всій території України збережеться тепла погода: температура повітря триматиметься на рівні 13-14 градусів тепла і лише в останні 4-5 днів місяця опуститься до 7-8 градусів.

Як передає Новинар, про це повідомляє OBOZREVATEL, з посиланням на докладний прогноз народного синоптика Леоніда Горбаня.

За його словами, найбільше дощів очікується на півдні країни, а найменше – на сході. Водночас він зазначив, що на заході, особливо в гірських регіонах, імовірні погодні сюрпризи.

Популярні статті зараз

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Олю Полякову зловили на численних порушеннях під час концерту: відкрито кримінальне провадження

Все новости

"На півдні дощі, що почалися 29-30 вересня, триватимуть і 1-2 жовтня. Також в цьому регіоні опади очікуються 8-10 жовтня, а потім ще в 16-18 і 27-28 числах місяця. 1-4 жовтня температура повітря складе 19-22 градуси вище нуля, 6-7 числа трохи знизиться – до 16-17 градусів – і в таких межах протримається до 17-18 жовтня", – розповів синоптик.

Похолодання очікується 19 жовтня – до 14-16 градусів тепла. Тільки в самому кінці місяця, 29-31 жовтня, температура впаде до 11-12 градусів. Вночі 6-7 жовтня на півдні буде 8-9 градусів тепла, а з 20-21 числа – 3-5 градусів", –заявив синоптик.

За словами Горбаня, в центральній частині України перша половина місяця буде такою ж теплою, як на півдні.

"Починаючи з 8 жовтня, температура повітря в центрі буде триматися в межах 16-17 градусів вище нуля, а в 20-х числах трохи опуститься – до 12-13 градусів. У останні 3-4 дні жовтня температура складе 8-9 градусів тепла. Дощі в цьому регіоні очікуються приблизно в ті ж дати, що і на півдні, але зі зрушенням в один-два дні", – спрогнозував він.

Щодо східної України, Горбань зазначив, що в цій частині України до 8-10 жовтня температура буде приблизно на рівні показників півдня. З іншого боку, в зазначеному регіоні пройде набагато менше дощів: рясні опади очікуються на початку і наприкінці місяця, а в решті часу – тільки місцями і на рівні не більше 0,5-0,8 мм.

Народний синоптик уточнив, що на крайньому сході, в гірських районах заходу і на Прикарпатті, погода може кардинально відрізнятися від решти території свого регіону. У цих окремих зонах вірогідні перепади – від значних температурних коливань до рясних опадів.

"У першій половині жовтня по всій території України не варто очікувати значного похолодання", – також прокоментував директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

Нагадаємо, що частину України накриють сильні дощі.

Раніше ми повідомляли, що Укргідрометцентр назвав дату потепління в Україні.

Також нагадаємо, коли Україна переведе годинники на зимовий час у 2020 році.