Коронавірус в Україні не збавляє темпів поширення і стає все більш агресивним. Український інфекціоніст Світлана Куніцина повідомила, що попри те, що діти хворіють в легкій формі COVID-19 вони можуть переносити інфекцію і передавати її далі.

Щобільше, за словами медика, закриття шкіл та садочків слід чекати вже у листопаді. Про це вона сказала в інтерв'ю ТСН.

"Була б моя воля, я б школи не відкривала, бо однозначно послаблення карантинних заходів, а початок навчального року та очна форма навчання — це дуже серйозне ослаблення обмежувальних карантинних заходів, звичайно буде сприяти поширенню вірусного захворювання. Я розумію, якби не відкрили школи — це було б дуже непопулярне рішення для нашого уряду", - розповіла лікар.

Навчання у школі
Навчання у школі

Популярні статті зараз

Микита Добринін показав, з ким він проводить час за спиною Даші Квіткової: "Клубок щастя"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Тако медик зазначила, що українські школи можуть перейти на дистанційне навчання вже в листопаді 2020 року. Річ у тому, що в цьому році пандемія коронавірусу збігається і з сезонними захворюваннями на грип та ГРЗ.

"І педагоги, і батьки, і ті експерти від освіти кажуть, що навчання повинно бути очним, тобто дуже страждає процес навчання. Зараз ми бачимо, як закриваються школи, дитячі садки. Мені здавалося, що мине місяць-два і навчальні заклади закриють. Плюс воно ще збігається з сезонними захворюваннями, ГРЗ, грип. Я, чесно, боюся листопада. Епідемічно ризик дуже високий, я думаю, до листопада у нас є велика ймовірність знову перейти на дистанційне навчання", - резюмувала Куніцина.

Раніше ми повідомляли, що Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."

Нагадаємо також, спрощення Канадою візового режиму для українців: Зеленський провів розмову з Трюдо