Пізно ввечері 25 вересня в Чугуєві Харківської області розбився військовий літак Ан-26. В результаті трагедії загинуло 26 людей, одному вдалося вижити. Серед загиблих був і старший лейтенант Ашраф Мсуя - корінний харків'янин, у якого є родичі в Східній Африці і Танзанії.

Хлопець мріяв стати першим темношкірим генералом в Україні. У 2013 році його батько пропонував залишитися в Танзанії, однак він повернувся в Україну й продовжив службу в авіації. Про це пише "Слобідський край".

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Маша Єфросиніна згадала бурхливу молодість з Притулою і Педаном: "Вставили в вухо якусь штуку"

Після зараження Covid-19 рівень захисних антитіл стрімко падає, медики б'ють тривогу: "Імунітет знижується"

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Падіння літака біля Чугуєва
Падіння літака біля Чугуєва

Ашраф зізнався, що не зміг би там жити, бо виріс в Україні і хотів залишити щось після себе саме на українській землі. У 2012 році він поступив в Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба на спеціальність штурман.

На третьому курсі він зрозумів, що хоче бути корисним Україні. Хлопець звернувся до начальника свого факультету і заявив, що хоче піти воювати в АТО, але йому сказали, що поки не час для цього.

Його друг дізнався про трагедію через 15 хвилин після авіакатастрофи. Він відразу ж почав набирати його номер, але телефон ніхто не брав, він був відключений. Дівчина Ашрафа розповіла, що він був на борту військового літака.

Друзі швидко поїхали на місце трагедії і пробули там до 4 години ранку, але нічого толком не дізналися. Вже на наступний день вони побачили ім'я Ашрафа в списках загиблих.

Падіння літака під Харковом
Падіння літака під Харковом

Раніше ми повідомляли, що Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."

Нагадаємо також, спрощення Канадою візового режиму для українців: Зеленський провів розмову з Трюдо