Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що поодинокі постріли з боку бойовиків під час перемир’я на Донбасі "можна було б не враховувати" і повідомив, що раніше Україна про них взагалі не повідомляла.

Про це повідомила пресслужба президента.

"Раніше ми їх не фіксували взагалі. Вони неприцільні, вони не долітають до наших позицій. Але ми чітко визначилися, що не обманюємо нікого. В першу чергу суспільство, щоб всі розуміли, що відбувається. Взагалі їх можна було б не враховувати", – сказав головнокомандувач ЗСУ в п’ятницю, 7 серпня.  Руслан Хомчак

Руслан Хомчак, фото: Генштаб ЗСУ
Руслан Хомчак, фото: Генштаб ЗСУ

Руслан Хомчак закликав не плутати обстріли з поодинокими пострілами і додав, що від початку перемир’я на Донбасі, тобто з опівночі 27 липня, Україна не зафіксувала жодного обстрілу з боку бойовиків.

Популярні статті зараз

Два рази по 4 дні: українцям обіцяють довгі вихідні, новий календар свят

- 3 морозу, українців попередили про погіршення погоди, в яких областях затримається тепло

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

"У нас на території, де немає війни в Україні, кожного дня буває стільки обстрілів і вибухів... А тут все-таки лінія зіткнення. І взагалі, такі поодинокі постріли були раніше й при більш серйозних обстрілах", – додав головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак. Руслан Хомчак

Черговий режим повного і всеосяжного перемир’я на Донбасі почав діяти з опівночі 27 липня. Повідомляється, що з того часу і дотепер Україна не зазнавала бойових втрат. Однак спостерігачі від ОБСЄ заявляли про зафіксовані 225 порушень перемир’я. Провокативні постріли бойовики здійснюють майже щодня.