Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що поодинокі постріли з боку бойовиків під час перемир’я на Донбасі "можна було б не враховувати" і повідомив, що раніше Україна про них взагалі не повідомляла.

Про це повідомила пресслужба президента.

"Раніше ми їх не фіксували взагалі. Вони неприцільні, вони не долітають до наших позицій. Але ми чітко визначилися, що не обманюємо нікого. В першу чергу суспільство, щоб всі розуміли, що відбувається. Взагалі їх можна було б не враховувати", – сказав головнокомандувач ЗСУ в п’ятницю, 7 серпня.  Руслан Хомчак

Руслан Хомчак, фото: Генштаб ЗСУ
Руслан Хомчак, фото: Генштаб ЗСУ

Руслан Хомчак закликав не плутати обстріли з поодинокими пострілами і додав, що від початку перемир’я на Донбасі, тобто з опівночі 27 липня, Україна не зафіксувала жодного обстрілу з боку бойовиків.

Популярні статті зараз

Тарас Цимбалюк напоїв свою кохану і повалив її на підлогу: "Потрібно повторити"

Аліна Гросу зізналася, що зробить одразу після Covid-19: "Якщо вилікуюся..."

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

"У нас на території, де немає війни в Україні, кожного дня буває стільки обстрілів і вибухів... А тут все-таки лінія зіткнення. І взагалі, такі поодинокі постріли були раніше й при більш серйозних обстрілах", – додав головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак. Руслан Хомчак

Черговий режим повного і всеосяжного перемир’я на Донбасі почав діяти з опівночі 27 липня. Повідомляється, що з того часу і дотепер Україна не зазнавала бойових втрат. Однак спостерігачі від ОБСЄ заявляли про зафіксовані 225 порушень перемир’я. Провокативні постріли бойовики здійснюють майже щодня.