Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у випадку гуманітарної катастрофи в тимчасово окупованому Криму Україна буде забезпечувати мирне населення водою та всім необхідним.

Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо Свобода". Однак, як зазначив Шмигаль, Україна не буде постачати воду "окупантам, окупаційним військам, для потреб військових баз".

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

"У разі необхідності забезпечити людей водою, якщо гуманітарна катастрофа, звичайно, Україна будь-де в Криму чи десь в іншому місці, буде забезпечувати українців водою і всім необхідним, медикаментами, їжею і так далі", – заявив він.  Денис Шмигаль

Прем'єр також повідомив, що зараз технічно неможливо постачати дніпровську воду на півострів, бо кримський канал перекритий і потребує ремонту.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Стурбована Сєдокова закинула ногу на чоловіка і зізналася: "Мені більше не хочеться, як жити"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Коли відбудеться другий тур виборів мерів міст: у ЦВК назвали дату

Все новости

5 березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль висловився за відновлення постачання води у Крим. Він аргументував це тим, що, слід подавати воду на анексований півострів, оскільки там живуть українці, а відсутність водопостачання може спричинити гуманітарну катастрофу.

Своєю чергою секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що Київ відновить постачання води до тимчасово окупованого Криму лише після повернення півострова Україні. У травні виявилось, що в окупованому Криму пересохли верхів’я Білогірського водосховища.

Північно-Кримський канал
Північно-Кримський канал