Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у випадку гуманітарної катастрофи в тимчасово окупованому Криму Україна буде забезпечувати мирне населення водою та всім необхідним.

Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо Свобода". Однак, як зазначив Шмигаль, Україна не буде постачати воду "окупантам, окупаційним військам, для потреб військових баз".

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

"У разі необхідності забезпечити людей водою, якщо гуманітарна катастрофа, звичайно, Україна будь-де в Криму чи десь в іншому місці, буде забезпечувати українців водою і всім необхідним, медикаментами, їжею і так далі", – заявив він.  Денис Шмигаль

Прем'єр також повідомив, що зараз технічно неможливо постачати дніпровську воду на півострів, бо кримський канал перекритий і потребує ремонту.

Популярні статті зараз

Доведеться діставати пуховики: в Україну йде похолодання з дощами та грозами

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Тільки в одній області буде сухо: дощі та грози нещадно заллють Україну, прогноз погоди на 18 вересня

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

5 березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль висловився за відновлення постачання води у Крим. Він аргументував це тим, що, слід подавати воду на анексований півострів, оскільки там живуть українці, а відсутність водопостачання може спричинити гуманітарну катастрофу.

Своєю чергою секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що Київ відновить постачання води до тимчасово окупованого Криму лише після повернення півострова Україні. У травні виявилось, що в окупованому Криму пересохли верхів’я Білогірського водосховища.

Північно-Кримський канал
Північно-Кримський канал