Днями 15-річний десятикласник з Кілійського ліцею №3 перерізав собі горло ножем просто у школі. Зараз же з'явилися шокуючі подробиці справи Виявилося, один з педагогів кілька років поспіль принижував хлопчика. Закінчилося це тим, що школяр під час уроку хімії вийшов в коридор і полоснув себе ножем по горлу.

Хлопця вдалося врятувати, лікарі провели хірургічне втручання. Наразі його фізичному здоров'ю нічого не загрожує, пише ТСН.

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Виявляється, вчитель знущався й з інших учнів. Щобільше, спроба самогубства хлопця не була спонтанною - він залишив дві записки. 

Карета швидкої допомоги, Карета швидкої допомоги, фото: кадр з відеофото: кадр з відео
Карета швидкої допомоги, фото: кадр з відео

30 вересня підліток вийшов у коридор і порізав собі шию. Закривавленого хлопця побачила школярка і покликала на допомогу. В управлінні освіти мовчать про те, що було до події, але очевидно, що про самогубство він думав не перший день. 

"Перша записка, скажімо так, загальні фрази. Друга записка, яка була написана, це проблеми з предметом", - розповів начальник відділу освіти Кілійської ОТГ Сергій Мергут.

Голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко каже, що причина - атмосфера в класі, створена вчителем. Рідні хлопця твердять, що проблеми з викладачем хімії у школяра тривають вже кілька років. Предмет йому давався насилу, а вчитель замість допомоги тільки сміявся над ним.

"Говорив, що тобі в 10 клас не потрібно йти, що ось такий ти дурний, тупий, навіщо ти взагалі заходиш в клас, якщо нічого не розумієш. Брат говорив, я сидів і кожен раз знав, що він зараз звернеться до мене і у мене кожен раз щось всередині підстрибувало", - розповіла сестра учня.

Рідні кілька разів приходили зі скаргами на педагога до директора і класного керівника, але ніхто нічого не робив. При цьому в школі стверджують, що ніхто більше на нього не нарікав. Але батьки школярів говорять зовсім інше:

"У мене дитина теж в дев'ятому класі, два тижні тому говорив, що він його чіпає постійно. Я кажу, син, почекай, приїде тато, зайдемо в школу", - розповіла мама іншого учня.

Наразі педагога відсторонено від роботи, а в поліції відкрили кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства.

Раніше ми повідомляли, що учень просто у школі перерізав собі горло: хлопець відпросився з уроку

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"