Станом на сьогоднішній день, 4 жовтня, в Україні на коронавірус COVID-19 хворіють 1257 школярів та 2158 педагогів.

Зазначається також, що 83 тис. учнів перебувають на самоізоляції, через те, що у їх класах  був підтверджений випадок коронавірусу.

Як передає Новинар, про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов на брифінгу 4 жовтня.

Популярні статті зараз

Долар може впасти на 20%: на курс вплине відновлення світової економіки

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

У світі спалах невідомої хвороби: людей з ніг до голови покрило струпами

Анестезіолог звернувся до українців, які не вірять в існування Covid-19: "Помирайте вдома"

Все новости

"Класи йдуть на самоізоляцію, якщо в учнів або вчителя підтвердили коронавірус. Звичайно, на самоізоляції діти 14 днів, а потім повертаються", – зазначив глава МОЗ.

При цьому, якщо на самоізоляції перебувають понад 50% всіх класів школи, то навчальний заклад переходить на дистанційну форму навчання.

Степанов додав, що питання забезпечення шкіл засобами індивідуального захисту – антисептиками та іншими речами, є виключно в компетенції Міністерства освіти.

Нагадаємо, що станом на 4 жовтня, за добу в Україні зафіксували 4 140 нових випадків коронавірусу. З початку пандемії уже 226 462 людей перехворіло на Covid-19. Померло 44 людини.

Раніше ми повідомляли, що у Києві перевантажена реанімація, а стан хворих значно гірший.

Більшість хворих на коронавірус, що звертаються за медичною допомогою до Київської клінічної лікарні №4, мають потребу в кисні.

Також нагадаємо, що лікарка Тетяна Мостепан пояснила, коли COVID-19 призводить до смерті: "іноді хворий не піддається вентиляції легень".