В Україні заговорили про легалізацію проституції. Зокрема, глава Національної поліції Ігор Клименко заявив, що в Україні варто легалізувати проституцію за умови, що держава зможе законодавчо визначити умови роботи цього "ринку".

Як передає Новинар, про це він сказав у інтерв'ю "РБК-Україна". 

Клименко зауважив, що цьому має передувати широка суспільна дискусія. Водночас він негативно відгукнувся про легалізацію наркотиків і зброї, але це поки на Донбасі триває війна.

"Я не боюсь про це сказати, бо ця проблема існувала, існує і буде існувати в усьому світі. І Україна тут не виняток", – відзначив Клименко.

Популярні статті зараз

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

На Україну йдуть жорсткі морози: синоптик дав новий прогноз погоди

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

"Що стосується наркотиків і зброї, то негативно. Бо треба спочатку закінчити війну. Кількість зброї, що вилучається поліцією щотижня, вражає. Тому треба навести спочатку порядок з тією зброєю, що в нас є. Що стосується наркотиків, то в мене є кілька цифр, які важливо почути. Так, з початку року поліція вилучила вже 2,6 млн доз наркотиків", – уточнив голова Нацполіції.

Клименко вважає, що вживання марихуани у медичних цілях має бути чітко визначене законом.

"Але на сьогоднішній день будь-яка легалізація дасть можливість медичним корпораціям під цю марку зробити певні речі чи певні кроки, які потім відобразяться на наших дітях", – наголосив Клименко.

Нагадаємо, що поліції в Україні стане менше: "по всій Україні будуть мінімізовані".

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі Нацполіція викрила нарколабораторію: "надсилали товари поштою по всій Україні".