В Україні минулої доби 7 жовтня, виявили 5397 нових випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Про це свідчать дані моніторингової системи РНБО.

Згідно з цими даними, за останню добу померли 93 людини, одужали – 2263. Найбільше нових випадків виявили в Харківській області (576), Києві (422), Одеській області (367). Загалом від початку пандемії на COVID-19 в Україні захворіли понад 244 тисячі людей, 4690 – померли.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов не виключив повернення до жорсткого карантину у випадку погіршення ситуації з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Максим Степанов, фото: кадр з відео
Максим Степанов, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

"Загроза медичної системи": очільник МОЗ назвав нову умову запровадження локдауну в Україні

ООН дала тривожний прогноз для України: наслідки пандемії будуть руйнівними

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Дитина раптово померла у школі: різко розболілася голова

Все новости

Згідно з результатами брифінгу Максима Степанова за 8 жовтня станом на ранок в лікарнях з діагнозом COVID-19 перебуває вже понад 20 тисяч хворих, і кожного дня їх число збільшується. Кількість реаніматологів, інфекціоністів та лікарів у медичних закладах є обмеженою. Медична система може не витримати.

"Найбільш дієвий спосіб зупинити хворобу - це введення жорсткого карантину. Проте Україна не має зараз можливості піти тим шляхом, який, наприклад, обрав Ізраїль, та ввести локдаун на 14 днів. Економіка має й надалі працювати, а люди - ходити на роботу та отримувати зарплати. МОЗ в черговий раз наголошує - дотримуйтесь протиепідемічних правил: користуйтеся масками та антисептиками, тримайте соціальну дистанцію та мінімізуйте кількість контактів. Ці правила розроблені з однією метою - знизити кількість людей, які захворіли на коронавірус." МОЗ

Скріншот: Коронавірус Інфо / Телеграм
Скріншот: Коронавірус Інфо / Телеграм

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"