Через стрімке зростання захворюваності коронавірусом в Україні, МОЗ вважає за необхідне продовження карантину до 31 грудня. Віктор Ляшко також каже, що діяльність закладів громадського харчування після 22 годин буде обмежена.

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Hromadske.radio.

"Ми будемо завтра (13 жовтня — ред.) ініціювати заслухати на засіданні уряду продовження карантину до 31 грудня 2020 року", - повідомив головний санлікар.

Віктор Ляшко, скріншот з відео
Віктор Ляшко, скріншот з відео

Він також нагадав, що у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні уряд змушений переглядати чинні карантинні обмеження: зокрема, запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня влада вирішуватиме, що робити зі шкільною освітою.

Популярні статті зараз

Українців позбавлять соцдопомог: хто залишиться без копійки вже до кінця року

У Черкасах жінці довелося народжувати під дверима лікарні: "Медики злякалися і не пустили"

ООН дала тривожний прогноз для України: наслідки пандемії будуть руйнівними

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Також запропоновано буде вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада із виїздом студентів з гуртожитків, крім сиріт, а також позбавлених батьківського піклування дітей і людей, які приїхали з окупованих територій Донбасу і Криму.

12 жовтня на нараді у президента Володимира Зеленського було прийнято низку рішень. Зокрема, осінні канікули в школах повинні початися раніше - Міносвіти рекомендує почати шкільні канікули незалежно від кольору карантинної території з 15 жовтня, а не 21 жовтня, як це планувалося раніше.

Канікули триватимуть з 15 по 30 жовтня. Виші переходять на дистанційне навчання на період з 15 жовтня по 15 листопада з обов'язковим виїздом всіх студентів з гуртожитків. 

Раніше ми повідомляли, що звільнення Фокіна нічого не дасть, експерт розкрив карти команди Зеленського: "Ці зашкварені особи"

Нагадаємо також, ураганний вітер роздуває пожежі і зриває дахи в одній з областей України: "Горять будинки"