Кабмін ухвалив рішення щодо спрощення порядку оформлення посвідок на тимчасове проживання певним категоріям іноземців за ініціативи Державної міграційної служби України.

Про цю інформацію повідомляє Новинар, з посиланням на дані Державної міграційної служби.

Згідно з новими правилами, іноземці, які є громадянами країн із безвізовим порядком в’їзду в Україну і перебувають у країні на законних підставах, матимуть право подати документи на оформлення посвідки на тимчасове проживання без виїзду за межі України.

Зазначимо, що це є актуальним для громадян Білорусі, фахівців в галузі ІТ-технологій, які щойно отримали роботу в Україні.

Популярні статті зараз

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

На Україну йдуть жорсткі морози: синоптик дав новий прогноз погоди

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

Все новости

Документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання без виїзду за межі України подаються не пізніше 15 робочих днів до закінчення дозволу строку перебування.

Спрощений порядок оформлення посвідки на тимчасове проживання не розповсюджується на громадян, чиї країни визнані державами-агресорами.

Нагадаємо, що Україна разом з Європейським Союзом запровадить санкцій проти Білорусі та розгляне питання щодо приєднання до нових санкцій після того, як їх запровадить Євросоюз.

Раніше ми повідомляли, що в Україні зросла кількість безробітних: "На одну вакансію претендує шестеро безробітних".

Також нагадаємо, що підвищення пенсій у 2021 відбудеться у п'ять етапів: календарний план.