Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступає проти можливого закриття кордонів для іноземців.

Про цю інформацію повідомляє Новинар, з посиланням на дані Радіо Свобода.

«Особисто я, якщо це питання з'явиться на порядку денному, виступатиму проти впровадження заборони на в'їзд іноземцям і виступатиму проти ідеї закликати українців масово повертатися додому. Ми як Міністерство закордонних справ спільно з іншими органами влади на початку пандемії виконали функцію зі сприяння українцям у поверненні додому. Це була безпрецедентна масштабна операція», – сказав Кулеба.

Зазначимо, що востаннє Україна закривала кордон для іноземців у період з 28 серпня до 28 вересня. Це сталося на тлі погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19.

Популярні статті зараз

40 грн за буханку. Після нового року в Україні подорожчає хліб

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Їхати на заробітки не потрібно: як педагогам заробити 60 тис. на місяць в Україні

Покрутила на камеру гарячими "горішками". Maruv засвітила оголені принади у всій красі

Все новости

Нагадаємо, що Уряд продовжив адаптивний карантин до Нового Року. Карантинні обмеження в країні діятимуть до кінця 2020 року.

Раніше ми повідомляли, що у МЗС України визначилися, як тепер називати Олександра Лукашенка.

Також нагадаємо, що Україна приєднається до санкцій Євросоюзу: "Наша позиція щодо Білорусі". На зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС 12 жовтня було узгоджено введення санкцій проти Олександра Лукашенка.

Повідомлялось також, що  Дмитро Кулеба висловився щодо Лукашенка: ризики для України "починають зашкалювати". Україна в цій ситуації повинна керуватися виключно своїми національними інтересами.