До червоного рівня епідемічної небезпеки за результатами засідання Держкомісії ТЕБ та НС потрапило 9 обласних центрів. Про це на брифінгу за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"До червоного рівня епідемічної небезпеки за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС, на яку були запрошені голови ОДА, а також мер, віднесено 68 адміністративно-територіальних одиниць в 15 областях, у тому числі 9 обласних центрів: Чернівці, Хмельницький, Чернігів, Харків, Сєверодонецьк, Полтава, Суми, Івано-Франківськ та Тернопіль", - сказав Ляшко. Віктор Ляшко

Віктор Ляшко, фото: кадр з відео
Віктор Ляшко, фото: кадр з відео

Таким чином, у "червоній" зоні:

  • Чернівці,
  • Хмельницький,
  • Чернігів,
  • Харків,
  • Сєверодонецьк,
  • Полтава,
  • Суми,
  • Івано-Франківськ,
  • Тернопіль

Ляшко повідомив, що в Сумах рівень захворюваності на 100 тисяч населення наближається до 1000 - наразі він становить 954 на 100 тис. населення. Рівень захворюваності в Івано-Франківську та Тернополі, за його словами, знаходиться на межі, близькій до помаранчевої зони, тому за умови дотримання протиепідемічних заходів ці міста можуть повернутися на помаранчевий рівень.

Популярні статті зараз

Тіна Кароль пожалілася на проблеми у сім'ї через різний світогляд: майже не спілкується з батьками

Комаровський пояснив, чому за Covid-19 зникає нюх і як його повернути: "У разгрипу таке теж трапляється..."

Комаровський запропонував українцям найдешевший тест на коронавірус: "Замість вимірювання температури..."

Чоловік Корольової Тарзан побив свою коханку: отримала черепно-мозкову травму

Все новости

У Луганській області в 15 адміністративно-територіальних одиницях показник заповненості ліжок в COVID-лікарнях 5 днів поспіль перевищує 75%, тому регіон також віднесено до червоного рівня епіднебезпеки.

Щодо обмежень, які діятимуть у червоних зонах, за словами Ляшка, в більшості адміністративно-територіальних одиниць, за спільним рішенням Держкомісії ТЕБ та НС та місцевих органів влади не буде зупинятися громадський транспорт, в окремих регіонах дитячі садочки працюватимуть, а також не будуть закриватися заклади торгівлі.

За рішенням Держкомісії ТЕБ та НС 15 жовтня їх 54, тиждень тому зелених зон було 158, місяць тому зелений рівень епіднебезпеки був у 282 адміністративно-територіальних одиницях. Наразі у всіх областях, крім Кіровоградської, необхідно введення додаткових протиепідемічних обмежень.

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, Зеленський озвучив друге запитання зі всенародного опитування: "Чи підтримуєш ти..."