Студентам загрожує зниження оцінок через пропуск занять по скайпу. Про те, що викладач у виші поставив ультиматум перед студентами, у Фейсбуці розповів користувач Денис Валеріанович Ларьков. Його пост з'явився у спільноті освітян "Вміти вчити".

Згідно з оприлюдненою інформацією викладач зранку доручив старості створити групу у скайпі для проведення дистанційних занять, а згодом студенти отримали ще одне повідомлення від викладача.

"UPD: Викладач у виші погрожує студентам зниженням оцінки (не вище 7 балів) за відсутність на дистанційних заняттях по скайп (ба більше, викладач о десятій ранку вимагає від старости створити групу в скайп і додати її, а о чотирнадцятій вже починає погрожувати зниженням балу атестації). Не зрівнюйте всіх, у багатьох студентів, батьки яких не алкоголіки/крадії немає тех. засобу та фін. можливості для його придбання. Питання: який закон України гарантує та забов'язує учнів мати технічні засоби для можливості дистанційного навчання? Хто за законом України повинен забезпечити учня/студента технічним засобом для дистанційного навчання?", - написав користувач соцмережі. 

Скріншот: Фейсбук / Уміти вчити: спільнота освітян
Скріншот: Фейсбук / Уміти вчити: спільнота освітян

Популярні статті зараз

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

На ситуацію українці відреагували по-різному. Зокрема, багато хто зауважив, що скайп можна без проблем поставити на смартфон, який зараз є у кожного студента. Тобто, проблеми, як такої вони не бачать.

"Ніколи не повірю, що у вишах вчаться студенти, які не мають комп*ютера і інтернету. Його можна купити вживаний, можна взяти в кредит".

"Дивний пост! А хто повинен вам квартиру купити? Одяг? Їжу? Працювати дистанційно можна навіть з мобільного телефона! За тарифом 125 грн інтернету 10 гігабайтів, що більш ніж достатньо! Про недорогі ноутбуки взагалі мовчу! До речі, можна купити в кредит, що я завжди й роблю) Хочете навчатися - шукайте можливість. Не хочете навчатися - не шукайте причин."

Коментарі, скріншот: Фейсбук / Уміти вчити: спільнота освітян
Коментарі, скріншот: Фейсбук / Уміти вчити: спільнота освітян

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, Зеленський озвучив друге запитання зі всенародного опитування: "Чи підтримуєш ти..."