Система охорони здоров’я в Україні на даний час справляється з приростом хворих на коронавірусне захворювання COVID-19.

Як передає Новинар, про це заявив в інтерв’ю Радіо Свобода заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Зазначимо, що можливе запровадження жорсткого локдауну, як на початку пандемії, він назвав «виключно резервним моментом».

«Сьогодні ми реєструємо по 5 000-5700 випадків в Україні – колапсу немає. Система охорони здоров’я справляється. Ми говоримо, що і до 10 тисяч – будемо справлятися… Певні лікарні будуть завантажуватися, госпіталізувати, перепрофільовувати нові ліжка і буде досить велика кількість хворих. Тому для того, щоб цьому запобігти, ми просимо всіх дотримуватися всіх протиепідеміологічних норм і правил», – сказав Ляшко у «Суботньому інтерв’ю».

Популярні статті зараз

Пенсіонерам дадуть доплати: перелік необхідних документів

Українців змусять по-новому платити за квартири: "Хто і скільки заплатить за нерухомість в Україні"

"Антикампанія "мерзотників": скандальна Штепа виправдала провал на виборах

Тіна Кароль знову оголилася, прикрившись лише рукавичками: "Вибачайте..."

Все новости

Лікар зазначив, що на національному рівні роблять усе можливе, щоб запобігти колапсу системи охорони здоров'я й не зупиняти економіку.

«Ми робимо все можливе на національному рівні, щоб запобігти, по-перше, колапсу системи охорони здоров’я, по-друге, щоб не зупиняти нашу економіку. Ми розуміємо, що впровадження жорсткого локдауну – це вже виключно такий резервний момент, коли не можна буде нічого іншого зробити», – підкреслив Ляшко.

Нагадаємо, що в Україні станом на ранок 17 жовтня зафіксовано нову рекордну кількість захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 за добу – 6 410 нових випадків, як свідчать дані системи моніторингу РНБО.

Раніше ми повідомляли, що МОЗ оновило список країн "червоної" зони: які напрямки закриті для українців.

Також нагадаємо, скільки українців стикалися з дезінформацією про коронавірус - опитування.