В Україні ситуація з поширенням і водночас стримуванням коронавірусної хвороби вийшла з-під контролю, і назад повернути її, ймовірно, вже не вдасться.

Як передає Новинар, цим припущенням у коментарі ТСН поділився лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський.

Згідно з його словами, не допоможе тут навіть локдаун.

"Ситуація з коронавірусом розвивається за якимось своїм, ніким і нічим не контрольованим сценарієм. На мою думку, вона вийшла з-під контролю. Жорсткий карантин, про який говорять, зробить ще гірше", – заявив медик.

Популярні статті зараз

Covid-19 знову вдарив по Юлії Тимошенко: стан дуже важкий

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Жінка Остапчука засвітила зайве у купальнику під час медового місяця: "Біля воріт раю..."

Комаровський запропонував українцям найдешевший тест на коронавірус: "Замість вимірювання температури..."

Все новости

Він зазначив, що далі кількість хворих на COVID-19 українців зростатиме, поки не перехворіє критична маса людей. Лікар переконаний, що це не є катастрофою, водночас будь-який "контрольований процес кращий за неконтрольований".

При цьому, лікар Сільковський наголосив, що восени хворіти на коронавірус значно важче, аніж улітку.

"Я від самого початку говорив, що якщо вибрати тактику м'яких обмежень, то це потрібно було робити від початку. Тоді критична маса хворих перехворіла б у теплу пору року, і ми мали б трохи кращі результати в кінці. А тепер результати будуть гіршими. Бо хворіти, коли холодно, сиро і нашаровуються інші хвороби, – завжди гірше, ніж улітку", – пояснив медик.

Нагадаємо, що станом на ранок 17 жовтня зафіксовано нову рекордну кількість захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 за добу – 6 410 нових випадків, як свідчать дані системи моніторингу РНБО.

Раніше ми повідомляли, що Ляшко прокоментував жорсткий локдаун в Україні: "Виключно резервний момент".