У половини членів екіпажу грецького судна Patra, яке прибуло в порт "Південний" (Одеська область) з Єгипту, виявлено Covid-19. Судно Patra (під прапором Греції) прибуло з єгипетського порту Ель-Дехейла 8 серпня. У складі екіпажу-22 моряки. Судно відшвартували для карантинної стоянки.

Про це повідомляє пресслужба Адміністрації морських портів України.

"Судно "PATRA", прапор Греція, прямувало з єгипетського порту Ель-Дехейла з екіпажем із 22 моряків. 08 серпня стало на рейд порту Південний, де завдяки заздалегідь спільно відпрацьованим всіма службами заходам щодо запобігання проникнення епідемії через морські порти, у 11 членів екіпажу виявлено COVID-19.", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що під час тестування в 11 моряків було виявлено коронавірус. Їх госпіталізували в одну з лікувальних установ Одеси. У решти 11 членів екіпажу були взяті проби для проведення аналізу на антитіла. За результатами аналізів буде прийматися рішення про подальші дії.

Популярні статті зараз

Даша Астаф'єва розкрила свої несподівані зв'язки: "Найоксамитовіший персик"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Дженіфер Лопес видряпалася на стіл у пікантній позі і засвітила зайве: "Не намагалася приховувати"

Все новости

На час стоянки судно буде під цілодобовою охороною, щоб виключити потрапляння на борт сторонніх людей і вихід на берег членів екіпажу.

Хронологія подій:

11:27 Лоцман з дотриманням всіх запобіжних заходів в засобах індивідуального захисту, піднявся на борт судна.

13:20 судно «PATRA» було ошвартоване до причалу № 3Н для карантинної стоянки. Санітарно-епідеміологічна служба піднялася на борт і провела медичний огляд та епідрозслідування із взяттям матеріалу на коронавірус у всіх членів екіпажу. При тестуванні у 11 моряків підтверджений COVID-19.

Санітарно-карантинним відділом було прийнято рішення про госпіталізацію хворих.

22:55 3 карети швидкої допомоги госпіталізували 11 хворих на COVID-19 в одне з лікувальних установ міста.

У решти 11 членів екіпажу були взяті проби для проведення аналізу на антитіла. За результатами аналізів буде прийматися рішення про подальші дії.

На весь час стоянки судна біля причалу № 3Н буде забезпечена цілодобова охорона судна, для виключення можливості попадання на судно сторонніх людей і виходу на берег членів екіпажу.