На межі зникнення в анексованому Криму опинилися дві річки – Альма та Чорна, а також декілька водосховищ. Додають, що навіть значна кількість опадів цьогоріч навряд чи покращить ситуацію.

Про це повідомляють "Крим. Реалії."

"Через тривалий недобір опадів у верхів’ях більшості основних річок, на яких розташовані водосховища питного стоку, спостерігалися дуже низькі рівні води, а річки Альма і Чорна – на межі пересихання... На більшості селевих річок округів Алушти, Судака і Феодосії зберігалося пересихання, лише на р. Ускуті біля села Привітне тимчасово поновлювався стік на 2 години і на р. Таракташе в межах міста Судак рівні води короткочасно підвищувалися на 13 см.", – говорять експерти.

За даними кримського Гідрометцентру, загальний обсяг зменшився майже на 8,5 млн кубів у порівнянні з минулим місяцем. Стрімко міліють Чорноріченське та Тайганське водосховища.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

Напередодні в Мирнівському сільському поселенні в Сімферопольському районі ввели режим надзвичайної ситуації через пересихання підземної свердловини. А жителі села Чорноріччя під Севастополем скаржилися на дефіцит води в колодязях.

Раніше повідомлялося, що води для Сімферополя із запасів найближчих водосховищ залишилося на 110 днів. Експерти зазначають, що після затяжної посухи, яка почалася з осені 2019 року, літні дощі повністю не вирішать проблему дефіциту води в Криму.