На межі зникнення в анексованому Криму опинилися дві річки – Альма та Чорна, а також декілька водосховищ. Додають, що навіть значна кількість опадів цьогоріч навряд чи покращить ситуацію.

Про це повідомляють "Крим. Реалії."

"Через тривалий недобір опадів у верхів’ях більшості основних річок, на яких розташовані водосховища питного стоку, спостерігалися дуже низькі рівні води, а річки Альма і Чорна – на межі пересихання... На більшості селевих річок округів Алушти, Судака і Феодосії зберігалося пересихання, лише на р. Ускуті біля села Привітне тимчасово поновлювався стік на 2 години і на р. Таракташе в межах міста Судак рівні води короткочасно підвищувалися на 13 см.", – говорять експерти.

За даними кримського Гідрометцентру, загальний обсяг зменшився майже на 8,5 млн кубів у порівнянні з минулим місяцем. Стрімко міліють Чорноріченське та Тайганське водосховища.

Популярні статті зараз

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Напередодні в Мирнівському сільському поселенні в Сімферопольському районі ввели режим надзвичайної ситуації через пересихання підземної свердловини. А жителі села Чорноріччя під Севастополем скаржилися на дефіцит води в колодязях.

Раніше повідомлялося, що води для Сімферополя із запасів найближчих водосховищ залишилося на 110 днів. Експерти зазначають, що після затяжної посухи, яка почалася з осені 2019 року, літні дощі повністю не вирішать проблему дефіциту води в Криму.