У Житомирі сімейні лікарі не поспішають направляти виїзні бригади швидкої допомоги навіть до хворих з високою температурою. Відповідно, аналізи не беруть, огляд не проводять, легкі і бронхи не прослуховують. "Лікують" виключно телефоном.

До редакції "Житомирського кур'єра" звернулися читачі. Сім'я з трьох осіб має симптоми, схожі з COVID-19. зокрема у них є сухий кашель, несприйняття смаку і запаху, слабкість, діарея. У 16-річної дочки COVID-19 був діагностований офіційно. Вона перенесла захворювання на ногах, і педіатр без додаткового тестування видав їй довідку про те, що вона здорова.

Батьки ж дівчини "лікуються" телефоном у сімейного лікаря. Чим хворіють-знають, але чого лікуються, не зовсім розуміють. Вони поскаржилися на своє самопочуття сімейному лікарю телефоном. Попри те, що вони були в контакті з хворою COVID-19 (своєю дочкою) і буквально давилися сухим кашлем при температурі 38,5, сімейний лікар не направила до них додому бригаду невідкладної медичної допомоги.

Лікарня, скріншот з відео
Лікарня, скріншот з відео

Популярні статті зараз

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

На Україну йдуть жорсткі морози: синоптик дав новий прогноз погоди

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

Все новости

Як зазначається, медик прописала антибіотики. А потім, коли антибіотики не допомогли, прописала стероїд "Дексаметазон", який рекомендується прописувати хворим саме COVID-19, причому тільки в крайніх випадках.

Ситуацію пояснила медичний директор КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Житомирської міської ради" Людмила Бондаренко. 

"У кожному конкретному випадку треба розібратися, і тоді я зможу дати вичерпну відповідь. Але якщо є підозра на COVID-19, однозначно виїжджає на будинок мобільна бригада і робить забір матеріалу для проведення ПЛР-тесту... Кожен лікар розбирається з пацієнтом сам. Я не можу це коментувати.", - сказала вона. 

Якщо ж у когось є сумніви в кваліфікації сімейного лікаря, Людмила Григорівна рекомендувала укласти декларацію з іншим лікарем, якому людина довіряє. 

Медики, фото: кадр з відео
Медики, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, Зеленський озвучив друге запитання зі всенародного опитування: "Чи підтримуєш ти..."