Другокласниця в одній зі шкіл Вінницької області на перерві поскаржилася на біль у голові, а вже через кілька хвилин і зовсім втратила свідомість. Дитину спробувала врятувати медсестра і медики швидкої допомоги, але попри їхні старання, дівчинка померла.

Батько дівчинки розповів, що вона була абсолютно здоровою, і не скаржилася на самопочуття і головний біль. Про це йдеться в сюжеті ТСН. 

Як повідомляється, коли дівчинці стало погано, то однокласники відразу ж покликали вчительку. Першу допомогу вже без свідомості учениці надавала шкільна медсестра. Потім дитину намагалися врятувати лікарі швидкої допомоги. Але за півтори години реанімації серце так і не запустили.

Школа, фото: кадр з відео
Школа, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

"Антирекорд щодня": в Україні черговий високий показник випадків Covid-19 - "Наближаємось до лоукдауну"

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Після одужання люди можуть передавати коронавірус: "Необхідно тестуватися повторно"

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

Все новости

У дівчинки не було ніякої реакції на реанімацію, дефібрилятор, адреналін, і непрямий масаж. У місцевій амбулаторії кажуть, що дівчина була здорова й не стояла на обліку. Вона щорічно проходила медогляди і була допущена до уроків фізкультури.

У департаменті охорони здоров'я повідомили, що у дівчинки був вроджений порок судин, який не виявили лікарі. Саме він привів до тромбозу. Загострення могла викликати вірусна інфекція, стрес або фізичне навантаження.

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, Зеленський озвучив друге запитання зі всенародного опитування: "Чи підтримуєш ти..."