Найгірша ситуація із заповненістю ліжок для хворих на COVID-19 в Луганській області. Там деякі лікарні заповнені на 100%.

Про це повідомили в Telegram-каналі "Коронавірус в регіонах".

Водночас в Одеській та Сумській областях заповненість ліжок сягає 90% та 88,2% відповідно. Недалеко від них - Донецька (81,8%) та Хмельницька (75,4%) області. В середньому заповненість ліжок по Україні наразі складає 65,7%.

Останнім часом в соціальних мережах великої популярності набрали фотографії та відео, де в київських лікарнях хворі лежать на коридорах, а в приймальних відділеннях – черга карет "швидкої".

Популярні статті зараз

Наближаються дні потужних магнітних бур: названо дати

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Тіна Кароль знову оголилася, прикрившись лише рукавичками: "Вибачайте..."

У кого коронавірус ніколи не викличе ускладнень: лікар назвав пацієнтів

Все новости

Пандемія коронавірусу
Пандемія коронавірусу

Редакція "Українська правда. Життя" обдзвонила з десяток лікарень столиці з проханням розповісти про ситуацію, але очільники медзакладів відмовляються говорити без дозволу Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації."

У департаменті журналістам вдалося поспілкуватися із заступницею директора Галиною Зборомирською. Вона стверджує, що в київських лікарнях немає такого, щоб люди лежали в коридорах. 

"Не буває такого дня, щоби не було виписки пацієнтів. Наприклад, за вчора, четвер, 16 жовтня, було виписано 189 пацієнтів, а госпіталізовано 200.  Тобто практично, скільки виписано, стільки і приймається. Може бути черга машин, тому що госпіталізуються не лише з COVID-19, але і інші пацієнти, а кількість бригад не збільшується. Тому можуть бути деякі затримки", - розповіла Зборомирська. Галина Зборомирська

Фото: Телеграм
Фото: Телеграм

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: які міста стали "червоними"

Нагадаємо також, Зеленський озвучив друге запитання зі всенародного опитування: "Чи підтримуєш ти..."