Підвищення пенсійних виплат у 2021 році торкнеться не всіх пенсіонерів, а тільки тих, хто досяг віку старше 75 років. Про це повідомила глава Мінсоцполітики Марина Лазебна в ефірі "112 Україна".

За її словами, мова йде про збільшення пенсії для осіб, які переступили віковий бар'єр 75+.  Лазебна зазначила, що починаючи вже з січня 2021 року мінімальні виплати пенсій повинні будуть становити близько 2400 гривень. А в липні 2021 року вони зростуть до 2600 гривень.

"Ми працюємо над цим питанням. Перший крок ми зробили для пенсіонерів 80+. І в наступному 2021 році буде обов'язково зроблено підвищення, це буде адресне підвищення для категорії 75+ пенсіонерів",- заявила Лазебна. Марина Лазебна

Популярні статті зараз

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Експерт дав валютний прогноз до кінця жовтня: "Українців чекає новий курс долара"

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

У "червоній зоні" встановили нові обмеження: що заборонили

Все новости

У 2021 році Кабінет Міністрів запускає програму зі збільшення пенсійних виплат для громадян, які пішли на заслужений відпочинок за віком, але далеко не всі зможуть скористатися цією перевагою. Ці підвищення слід очікувати пенсіонерам у віці не менше 65 років. При цьому, обов'язково треба мати стаж роботи від 30 для жінок і 35 для чоловіків.  

Раніше президент Володимир Зеленський зареєстрував у парламенті невідкладний законопроєкт, що передбачає збільшення мінімальної заробітної плати. Заступник глави офісу президента Юлія Кузнєцов пояснила, що основним джерелом для фінансування такого зростання мінімалки стане, в першу чергу, економія на обслуговуванні державного боргу. Вона додала, що проєкт закону пропонує зміни до державного бюджету.