Лікар Маріупольської міської лікарні №1 Михайло Сорокін розповів, що в місті ситуація з коронавірусом вже катастрофічна і медичні установи не справляються з кількістю госпіталізованих пацієнтів з COVID-19.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Медик повідомив, що від коронавірусу помер його колега. Він зазначив, що за 7 місяців не було зроблено до ладу нічого в галузі медицини й в більшості лікарень величезний дефіцит кисневих точок.

Популярні статті зараз

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

"Ймовірно, мене завтра або відстрілять, або звільнять, але я більше мовчати не можу! Сьогодні вранці в реанімації ГБ №4 помер від коронавірусу мій колега, з яким я пропрацював 37 років, прекрасний фахівець, колишній зав. Травматології ГБ №1 Русанов Віктор Вікторовичу! Упевнений, що реаніматологи зробили все можливе. Але що діється в місті щодо підготовки до "корони"? у нас був термін 7 місяців, у березні я писав про цю проблему і необхідних конкретних діях в Маріуполі. Не помітили. Сьогодні в лікарнях міста абсолютний дефіцит кисневих точок. Для вашого розуміння, потреба госпіталізації хворих з ковідом обумовлена ​​в основному необхідністю їх кисневої підтримки ", - написав медик.

Коронавірус в Україні
Коронавірус в Україні

Він додав, що в лікарні виділено місця для хворих з коронавірусом в різних відділеннях, але вони всі без кисневих ліній. Для роботи з такими хворими почали готувати хірургів і травматологів, які не мають потрібної підготовки.

"Витрачені за літо десятки мільйонів гривень на фонтани, бордюри та пірс! Виконано дорогі ремонти в основних лікарнях, без елементарного прорахунку превалювання проблеми коронавірусу! Не закуплені практично взагалі кисневі концентратори (вартість на 2 пацієнтів 26-35 тисяч гривень), не проведені кисневі лінії в планований мед. закладах 2-3 етапи залучення. З урахуванням частіших сьогодні відключень стаціонарної подачі кисню на 1-2 години (приклад - елітне на сьогодні інфекційне відділення ЛШМД, куди всі хочуть потрапити й де кращі показники одужання і немає смертності), повний дефіцит ліжок з підведенням кисню, потреба в кисневих балонах до 110 на добу. Сьогодні є ще 10-12 діб для радикального розв'язання питання, не більше. Потрібен оперативний штаб з величезними, майже абсолютними повноваженнями для розв'язання проблеми в Маріуполі! "- заявив лікар.

Скріншот: Фейсбук
Скріншот: Фейсбук

Уважаемые коллеги, дорогие Мариупольцы! Вероятно меня завтра либо отстрелят, либо уволят, но я больше молчать не могу!...

Geplaatst door Михаил Сорокин op Woensdag 21 oktober 2020

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.